15.3.14

"O" mybag


"O" markalı çantaların yaratıcısı, tasarımcı Ayşegül Kunter bir çantanın ne anlama geldiğini çok güzel ifade etmiş. "Eğer çantanız hala günlük stilinizi tamamladığınız bir aksesuarsa, burası sizin için doğru yer değil demektir. Çantanız sizin dış görünüşünüzün bir parçası değil sizin bir parçanız olmalı. Yani stilinizin, duruşunuzun, zevkinizin ve ruh halinizin ayrılmaz bir bütünü...
"O", çantanın bir aksesuardan fazlası olduğunu düşünen kişiler için tasarlandı. O'ların her biri A'dan Z'ye el yapımı ve sınırlı sayıda üretiliyor, sizin bir parçanız olma nedeni de işte tam olarak bu, #carryyourlifeonyourhandwitho."

Benim "O" ma gelince kendisinin adı HOBO. Gerçek piton derisi ve yine deri üzerine piton baskıyla yaratılmış ve şu ana kadar keşfettiğim tam 3 taşıma şekli var. İlk tanıştığımız günden bu yana gerçekten de stilimin bir parçası oldu.
Ayrıntılı bilgi ve diğer modelleri görmek için; http://www.omybag.co/

*
Designer Ayşegül Kunter who is founder bag brand "O" explained what is the meaning of a bag? "If you still see your bag as an accessorize that completes your daily look, this is not the place for you. Your bag is actually a part of you, not a part of your outlook. It is an inseparable piece of your style, posture, taste and your mood.
O was created for the ones who looks for something much more than an accessorize in a bag. That is why O models, which are limited editions and handcrafted from A to Z, is your inseparable part, #carryyourlifeonyourhandwitho."

When it comes to my “O”, its name is HOBO.  It is made of real python leather and  i ‘ ve discovered three different ways to carry it. İt’s really been a part of my style from the first day we ve met.

For details and other models;  http://www.omybag.co/
I wore;
Zara Jeans and Turtleneck / Kot ve Kazak
H&M Slippers / Ayakkabı
D&G Sunnies / Güneş Gözlüğü
Mango Coat / Ceket
"O" Bag / Çanta

Happy weekend everyone, Kisses!

Hiç yorum yok: