25.2.12

Bir Üniversite Öğrencisinin Sahip Olması Gereken En Causual Parçalar

Mmm, güzel bir cumartesi sabahı, küçük parktaki yeni yerimizde mükellef bir kahvaltı ve yeni post yapmaya hazırım.

Öğrenci dolabı yazı dizimin devamı niteliğinde bir post okuyacaksınız bugün.( yazı dizisi mi ? :p ) Diğer yazılar burada ve burada .

Kampüs!Güzel kızlar, havalı çocukalar ve çarpışan egolar silsilesi... Herzaman havalı görünülmesi gereken, fakat eeehhh ben çok cool'um uğraşssız takılırım yine de harika olurun denilen ortam. Ama öyle midir? kesinlikle hayır! Kabul edin ya da etmeyin ,hazırlanmak için geçirdiğiniz zaman eminim 1 saati aşıyordur. Herşeyi yapsanız o saçlar yataktan kalmanıza rağmen yataktan kalmış gibi görünmez! Sonra gelsin krepeler gitsin spreyler ;)
Eğer okulda uğraşssız şıklık istiyorsak sahip olmamız gerekn bir kaç sağlam parçamız var, sizde bunlar varsa 4 yıl sırtınız yere gelmez, garanti veriyorum.Başlayalım mı?

1- Jean: Okullu olun ya da olmayın gündelik hayatın en parlak elemanı  jeanlerimiz. Kaliteli, vücut tipimize uygun ve kalçaları küçülten bir tane olmalı.

2- Parka: Okul döneminin çoğu zamanı kıştır, bu yüzden en causal parçalardan olan parkalarımız dolapların baş tacı edilmeli. Onunla ısınıp sıcacık kalırken ironik bir cümle ama çok cool görünmeniz garanti.

3- Biker Botlar: Hemen hemen herşeyle çok rahat kullanabileceğiniz ve bence kampüs havası için en uygun parçalar bunlar. Biraz rock chic biraz asi!

4-Büyüüük Bir Çanta: Malum yükünün altında ezildiğiniz onlarca kitabınız olacak, kocaman sağlam bir çanta herzaman iş görür.

5- Son olarak bol bol beyaz ve siyah tshirler, kazakalar, oduncu - jean - koton gömlekler isteğe ve tarza göre takılar, tamamsınız. Tarz bir kampüs hayatı sizin için başlayabilir. Bu kılıkla partilere, konserlere, sergilere, kahvaltılara, tiyatroya, sinemaya hepsine giriş serbest.

Evet, şimdi Alsancak'a inmek için giyinmeliyim, iyi haftasonları !

2 yorum:

Jo-en dedi ki...

you forgot a warm scarf... not sure about turkey but its freezing here. I love your boots by the way :)

want more fashion dedi ki...

bende ne zamandir parka ariyorum ama bulamiyorum =/