18.12.10

NIGHT OUT SHOPPING EVENT İZLENİMLERİ

Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki çok fazla eksik vardı.Hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.Mağazalarda doğru düzgün bir hazırlık yoktu, dımtıs dımtıs müzik çalmakla shopping event olmuyor arkadaşım, bir işe katılıyorsan ve ismini yazdırıyorsan oraya,hakkını vericeksin.
Geceye özel olarak mağazakarda hiçbirşey yoktu, sokaklar daha eğlenceliydi diyebilirim.Mağazalar sözde 1'e kadar açık olacaktı ama biz 11 de Zaraya giremedik mesela ki adı katılımcı firmalarda geçiyordu.Defile desen hangi ara yapıldı bilmiyoruz ordaki NIGHTı nightfall yapmalıydılar belkide.
Alsancağa ulaşım bir rezaletti, Konak Belediyesininde desteklediği bir aktivite olmasına rağmen insanlar otobüs duraklarında beklemekten helak oldu, normalde adım başı geçen otobüsler birtürlü gelmez oldu.
Sonuç olarak üzülerek söylüyorum ki İzmir bu işin altından kalkamadı.Ama biz eğlenmedik mi eğlendik tabiki :) Ne diyelim hiç yoktan iyidir!

         GECENİN FAVORİSİ KESİNLİKLE "FOREVER NEW" Dİ

Mağazaya girince özel birşeyler var burada bugün hımmmm diyebiliyorsun.Çikolata ve şampanya ikram ettiler, alışveriş sırasında hakikaten keyif veriyor ve o kalabalıkta güleryüzlülükleriyle bütün müşterilerlede tek tek ilgilendiler forever new i tebrik ediyorum.
AMRITA SPA&WELLNESS bugüne özel kendi standında %25 indirim kuponu dağıttı, aldık tabiki ;)

Tommy'nin önünde insanlar dans ediyordu, bu bence çok keyifliydi...


ve geceden görüntüler                              Ev arkadaşım Ayça.Kürkü mango, pek sever kendisini :)
Tayt,ceket,şapka: zara  kazak:mango  ayakkabılar:armani collezioni   çanta:mudo  saat:swatch

Hiç yorum yok: